מסביב לעולם - טיול בסין


סין - 21 יום


בייג'ין 4 ימים
העיר האסורה ( בערך חצי יום), אחר כך לבקר בכיכר טיאנמין בערב מומלץ לאכול פקין דק במסעדה הממוקמת תחנה אחרי טיאנמן סקוויר שבה יש 5 קומות.

באחד הימים לקום מוקדם בבוקר , לפני שש , לסוע למקדש הרקיע ולראות סינים עושים טאי צ'י, בשעה שמונה נפתחים המקדשים ואפשר לטייל בהם כמה שעות.
לבקר בארמון הקיץ המלכותי , בלילה להסתובב בשוק האוכל הלילי.
לקחת סיור מקומי שנרשמים אליו דרך המלון (עולה בערך 20 דולר ) לטיול של יום שלם לחומה הסינית וקברי המינג ולידם יש שדירת פסלי חיות (להכריח את הנהג כי הם לא תמיד כוללים את זה, גם אם עולה טיפה יותר).

ביום האחרון לבקר בשוק המשי ומשם לטוס להאנג ג'ו - עיר במרחק שעתיים נסיעה משנחאי ויש שם אגם יפה (ווסט לייק) לקחת מלון קרוב לאגם ולעשות בו שיט. ללכת לפגודת שש ההרמוניות וגם לעוד מקדש גדול בודהיסטי.

נסיעה לסוצ'ו - שם יש הרבה גנים יפים - גן האבן, גן הפקיד אפשר לעשות שיט בתעלות אבל אותנו הזהירו שמזוהם שם.

משם להגיע לשנחאי - עיר מערבית לאוהבי סגנון מנהטן, אם הראות יפה מומלץ לעלות למגדל הטלוויזיה, לטייל בעיר ועל גדות הנהר. כדאי ללכת לראות מופע אקרובטי, לאוהבי סי פוד זה מקום טוב .

משם לטוס לשיאן - ללכת לאתר הטרקוטה, לטייל בעיר, לבקר בשוק המוסלמי והמסגד. בערב כדאי ללכת למופע פולקלור של מינג.

משם טיסה לשאנג דו - נקודת מוצא לטיולים בחבל ארץ סצ'ואן - שם יש פסל ענק של בודהה 70( מטר) ואמישן - הר קדוש לבודהיסטים עולים ברכבל ויורדים במדרגות, לא לפספס את שמורת הקופים. יש 2 דרגות - עדיף ביניים שם יש יותר מקדשים.

משם טסים לקונג מינג - סיור יום ליער האבן - מבוכי סלעים, שוק הלילה
ומשם טיסה לגוילין.

בגוילין - הגבעות המשוננות, כפר יאנג שו הוא המקום הכי יפה של הגבעות אפשר גם שיט על נהר לי שיוצא מגוילין ומגיע ליאנג שו ואז אפשר לא לחזור הכפר מזכיר את תאילנד ויש בו דיג לילי עם קומרנים.

מחירי כל טיסה זה בין 70 ל 100 דולר אבל להתמקח איתם על כל מחיר שהם אומרים.נשלח ע"י אפי , ישראל